Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seni Gördüğümüze Sevindik; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://saklibahce.darkbb.com/u21
Son Ziyaret: Çarş. Ara. 31, 1969
5430 Gündür Sizlerleyiz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zekanızı gösterin bakalım

3 posters
YazarMesaj
BeDBiN HaRuT
Üye
BeDBiN HaRuT

Teşekkür Puanı : 79

Zekanızı gösterin bakalım Empty
MesajKonu: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 2:47 am

Bir gün bir adam veziri akıl oyununda yener vezir yenilgiyi hazmedemeyip hemen adamı öldürtmek için emir verir adam padişahın huzuruna cıkar padişah adama yaşaması için bir şans tanır derki 2 kagıtın tekine ölüm tekine yaşam yazıcaz eger yaşamı seçersen yaşarsın eğerki ölümü seçersen ölürsün adam kabul etmiş vezir kagıtların arkasına yaşam ölüm yazması gerekirken 2 sinede ölüm yazar ve padişaha verir padişah hadi bakalım şimdi seç der ! adam bu durumdan nasıl kurtulacak zekanızı çalıştırın bakalım siz olsanız ne yapardınız
''_pOisE_''
Üye
''_pOisE_''

Teşekkür Puanı : 988

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 2:50 am

2 karttan birini siz cekn birini ben der Very Happy:D
BeDBiN HaRuT
Üye
BeDBiN HaRuT

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 2:51 am

akıllıca bir yorum ama kagıtların 2 side açılmayacak teki açılıcak adam öldükten sonra diğer kagıt açılacak Smile
''_pOisE_''
Üye
''_pOisE_''

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 2:52 am

nie ikiside aynı anda ceksin cnm olr mu öle sey Very Happy
BeDBiN HaRuT
Üye
BeDBiN HaRuT

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 2:55 am

la 2 sinide çekmicek tekini çekcek işte diğeri açılmayacak Very Happy
''_pOisE_''
Üye
''_pOisE_''

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 2:56 am

bilmiom hacı valla bence ikiside ölsn gitsn Very Happy
BeDBiN HaRuT
Üye
BeDBiN HaRuT

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:01 am

zaten sende zeka ne arar Razz Ben derdimki padişahım siz açın sizin açtıgınız kartın diğeri benim kaderimi belirlesin bu benim kurtuluş yolum olurdu sizlerden akıllıca fikirler bekliyorum Very Happy
''_pOisE_''
Üye
''_pOisE_''

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:05 am

BeDBiN HaRuT demiş ki:
zaten sende zeka ne arar Razz Ben derdimki padişahım siz açın sizin açtıgınız kartın diğeri benim kaderimi belirlesin bu benim kurtuluş yolum olurdu sizlerden akıllıca fikirler bekliyorum Very Happy
ii öle olsn seninki cok mantklı sanki padişahta derse ben padişahım emrdiorm ilk sen cekcksn die ne diyeblcek padişahta o kadr saf deildr herlde..Very Happy
BeDBiN HaRuT
Üye
BeDBiN HaRuT

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:07 am

bende dicemki padişahım tüm yetkiler sizde eğer madem bu kadar yüksek bir makamda oturuyorsunuz benim kaderimi belirlemekte size düşer dicem Very Happy
''_pOisE_''
Üye
''_pOisE_''

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:09 am

BeDBiN HaRuT demiş ki:
bende dicemki padişahım tüm yetkiler sizde eğer madem bu kadar yüksek bir makamda oturuyorsunuz benim kaderimi belirlemekte size düşer dicem Very Happy
padişahta ne yapcagımı sana sormıcm ben istedigimin kaderini kendim belrlerim istedikleriminkini kartlara belrletirim der oda kapk olr kalır Very Happy
BeDBiN HaRuT
Üye
BeDBiN HaRuT

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:10 am

vay anasını o zaman bende padişahı öldürür öle giderim öteki tarafa Very Happy
''_pOisE_''
Üye
''_pOisE_''

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:12 am

BeDBiN HaRuT demiş ki:
vay anasını o zaman bende padişahı öldürür öle giderim öteki tarafa Very Happy
oldu cnm zten padişahta gelsinde beni öldürsn die bekliodu seni dimi Very Happy bidaha sende zeka ne arar demezsin herlde Very Happy
BeDBiN HaRuT
Üye
BeDBiN HaRuT

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:15 am

Senin yaptıgın laf koymak la ne zekası gerçi fark etmez 2 sindede koyarım Razz Very Happy Nese bişi demiyom devam edersek ben o padişahla akraba olurum Very Happy
gecekuşu
Adminstaror
Adminstaror
gecekuşu

Teşekkür Puanı : 1764

MesajKonu: Geri: Zekanızı gösterin bakalım   Zekanızı gösterin bakalım Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 7:31 am

ben olsam itiraz ederdim boşu boşuna adam öldürülmez padişah vezirin lafıyla mı adamı öldürtcek hem öle olsa bile ben padişahın o kartlara yazmasını isterdim vezirin öle bi dengesizlik yapacağı ortada ztn Very Happy Very Happy Very Happy
https://saklibahce.darkbb.com

Zekanızı gösterin bakalım
1 sayfadaki 1 sayfası